Меблева майстерня "Arko-iris" спеціалізується на виготовленні меблевих фасадів для кухонних гарнітурів.


Виробництво започатковно в 2007 році і динамічно розвивається. На сьогоднішній день ми раді запропонувати Вам широкий спектр меблевих фасадів: фарбованих, фасадів у плівці ПВХ, патинованих, гнутих, алюмінієвих та профільних фасадів.


Фарбовані меблеві фасади виготовляються з МДФ товщиною 16 та 19 мм по італійській технології з використанням італійського обладнання та італійських лакофарбових матеріалів (ЛКМ концерна “SayerLack”). Ми пропонуємо: 40 видів фрезерування фасадів з можливістю самостійного вибору профіля края і внутрішнього фрезерування; вибір кольорової гами по трьом коліровочникам : RALC, WoodColor (WC) - 200 кольорів, каталог спецефектів - 300 кольорів; 7 видів покриття: матове, глянцеве, високий глянець, металік, перлина, перламутр, хамелеон.


Фасади в плівці ПВХ виготовляються з МДФ товщиною 16 та 19 мм з використанням німецьких (RENOLIT) і корейських (LG) плівок ПВХ і клею групи компанії HENKEL. Ми пропонуємо: 40 видів фрезерування фасадів з можливістю самостійного вибору профіля края і внутрішнього фрезерування; вибір кольорової гами більш як 64 кольорів; 3 види покриття: матове (однотонне, під дерево), глянець, металік.

Меблева майстерня "Arko-iris" виконує роботу за індивідуальними проектами, в тому числі розробку індивідуальних фрезерувань фасадів, виготовлення меблевих деталей по кресленням будь-якої складності.


Патиновані меблеві фасади виготовляються з використанням німецьких (RENOLIT) і корейських (LG) плівок ПВХ з подальшою лакофарбовою обробкою і досягненням ефекта старовини ручної роботи. Ми пропонуємо: 8 видів фрезерувань фасадів з можливістю вибору декоративних карнизів, дуг, арок, вітрин під засклення; кольорову гаму більш як 10 кольорів, в тому числі з ефектом “патина золото”, “патина срібло”.


Гнуті меблеві фасади виготовляються по власній технологіїї з використанням клею групи компаній HENKEL. Пропонуються (як в фарбованому виконанні, так і покриті плівкою ПВХ): фасади 3-х радіусів: 240, 450, 1000 мм, - в тому числі ввігнуті та гнуті вітрини; 30 видів фасадів з варіантами конструктива модульних шаф з вказуванням використання рекомендованої меблевої фурнітури (петель і провідників по каталогу BLUM).


Алюмінієві фасади виготовляються на німецькому обладнанні з використанням профіля ZOBAL. Ми пропонуємо: 5 видів профилів фасадів з присадкою під петлі, ручки і підйомні механізми AVENTOS (каталог BLUM); 30 видів скла та 20 видів оргскла і акрілового пластику в якості вставки в фасад.